تبلیغات
جنبش وال استریت

جنبش وال استریت

 وب سایت مقام معظم رهبری
نویسنده : حسن خانی سه شنبه 15 آذر 1390, 06:12 ب.ظ


نگرانی شدید مقامات امریکایی از ادامه اعتراضات مردمی

استفن لندمن نویسنده امریکایی با بیان اینکه در امریکا دموکراسی وجود ندارد گفت:قدرتمندان امریکایی احساس خطر می کنند و  تنها راهی را که برای خاموش کردن مردم سراغ دارند استفاده از نیروهای پلیس و حمله به مردم است.
 

نقل ازشبکه تلویزیونی پرس تی وی، استفن لندمن گفت:" پلیس حکومتهای بحرین و یمن برای سرکوب مردم معترض در این کشورها به تیراندازی به سمت مردم و کشتن آنها مبادرت می کند. ممکن است در امریکا نیز با ادامه تظاهرات ، زمانی فرا برسد که پلیس امریکا به سمت معترضان جنبش تسخیر وال استریت شلیک کند. قدرتمداران امریکایی به شدت نگران ادامه اعتراضهای مردمی هستند. باید توجه داشت در گذشته پلیس امریکا چنین کارهایی انجام داده است. پلیس امریکا در اواخر قرن نوزدهم در شهر شیکاگو، به سمت مردم معترض در یکی از بازارهای اصلی این شهر تیراندازی کرد. پلیس اینک از گلوله های پلاستیکی و گاز اشک اور استفاده می کند اما مشخص نیست در آینده نیز وضع به همین صورت باقی بماند. نیروهای پلیس ،مجری دستورات مقامات جانی مافوق خود هستند. در دوران جرج بوش،رئیس جمهور سابق امریکا، نیروهای پلیس امریکا به نوعی رویکرد نظامیگری در پیش گرفتند. تجهیز نیروهای پلیس امریکا با تسلیحات پیشرفته و آموزشهای لازم در این خصوص موید این مساله است. پلیس امریکا برای مقابله با چنین اعتراضهایی امادگی داشته است. سیاستهای دولت امریکا در حوزه های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی برای بسیاری از مردم این کشور، نابود کننده بوده است و درنتیجه مقامات امریکا به روشنی پیش بینی می کردند که دیر یا زود مردم تظاهرات برپا خواهند کرد."
این نویسنده امریکایی در ادامه  افزود:"  قدرتمندان امریکایی احساس خطر می کنند و  تنها راهی که برای خاموش کردن مردم سراغ دارند استفاده از نیروهای پلیس و حمله به مردم است. سرکوبهای مردمی در امریکا به دست نیروهای پلیس، فقط شروع این روند بوده است و به نظر می رسد خشونتهای پلیس امریکا در اینده شدت پیدا خواهد کرد. درامریکا دموکراسی واقعی وجود ندارد. تجمیع دموکراسی و لیبرالیسم امکان پذیر نیست. یا باید جامعه دارای دموکراسی باشد یا اینکه اگر لیبرالیسم حاکم باشد شاهد انباشت ثروت در دست عده ای معدود خواهیم بود که نتیجه ان تاثیرگذاری همین عده معدود بر سیاست گذاری ها و تعیین سیاستهای کشور خواهد بود. انتخابات امریکا واقعی نیست. انتخابات امریکا ، دموکراتیک نیست. افراد مستقل نمی توانند در انتخابات امریکا به پیروزی برسند زیرا برای به پیروزی رسیدن به حمایت مالی گسترده نیاز دارند که از ان بی بهره هستند."


دسته بندی : جنبش وال استریت از دیدگاه شخصیت های مختلف ,
برچسب ها : جنبش وال استریت از نظر نویسنده امریکایی , استفن لندمن , وال استریت , جنبش وال استریت , اعتراض مردم آمریکا , اعتراض برای مشکلات اقتصادی , اخبار وال استریت , تصاویر خشونت پلیس آمریکا , درگیری پلیس آمریکا با تظاهر کنند گان , نقد و بررسی جنبش وال استریت , وال استریت از دیدگاه شخصیت های مختلف ,» یک عضو جنبش وال استریت مسلمان شد/ «مونیکاویت» نام «نرگس» را برگزید ( پنجشنبه 20 بهمن 1390 )
» سال نوی میلادی بر معترضین جنبش وال‌استریت چه می‌گذرد؟ ( سه شنبه 20 دی 1390 )
» پیام واضح جنبش وال استریت به جمهوری خواهان ( دوشنبه 19 دی 1390 )
» جنبش وال‌استریت ادبیات حاکم بر جامعه آمریکا را تغییر داد ( شنبه 17 دی 1390 )
» 68 معترض جنبش وال استریت دستگیر شدند ( جمعه 16 دی 1390 )
» تدریس واحد درسی "اشغال وال‌استریت" در دانشگاه کلمبیای آمریکا ( سه شنبه 13 دی 1390 )
» پرچم آمریكا در آتش جنبش وال‌استریت سوخت ( سه شنبه 13 دی 1390 )
» طرح جدید معترضان وال استریت برای مقابله با انتخابات فرمایشی در آمریکا ( یکشنبه 11 دی 1390 )
» جمله جالب یکی از معترضان وال استریت+عکس ( یکشنبه 11 دی 1390 )
» گریه کن سرباز(پست ویژه) ( شنبه 10 دی 1390 )
» مسابقه کاریکاتور "سقوط وال‌استریت" ( شنبه 10 دی 1390 )
» جنبش وال استریت 100 روزه شد ( جمعه 9 دی 1390 )
» پایان جنبش وال استریت؟ ( پنجشنبه 8 دی 1390 )
» مدیر گوگل: ما دنبال اشغال وال استریت نیستیم! ( سه شنبه 6 دی 1390 )
» بدون شرح !!! ( دوشنبه 5 دی 1390 )
موضوعات

نظرسنجی

نتیجه جنبش وال استریت را چگونه پیش بینی میکنید؟آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان : 2
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :


.

درباره وبلاگ


ما قصد داریم مردم عدالت خواه آمریکا را با اطلاع رسانی اخبار جنبش ضد سرمایه داری به عموم مردم حمایت کنیم. نویسنده های این وبلاگ بطور دقیق تمامی خبر های منتشر شده را بررسی کرده و گزیده ای از مطالب صحت دار را برای شما به نمایش میگذارند.
برای کمک در هرچه بهتر شدن وبلاگ، مارا از نظرات و انتقادات خود محروم نکنید
ایجاد کننده وبلاگ : پوریا كردكی